برای تولید محصولات نهایی و خدمات، مجموعه‌های زیادی خارج از هسته گیتی هاست به ما کمک و یا همکاری می‌کنند. این همکاری ممکن است در گذشته و یا هم‌اکنون همچنان درجریان باشد.


Hetzner Online

هتزنر

هتزنر از بزرگترین مراکز داده اروپاست که در کشور آلمان قرار دارد. ابن مرکز داده با سرعت بیش از ۵۰۰ گیگابایت/ثانیه به شبکه اینترنت متصل است. بیشتر سرورهای اروپایی گیتی هاست در این مرکز داده نگهداری می‌شوند.

Pars Online

پارس آنلاین

پارس آنلاین از شرکت‌های شناخته‌شده فن‌آوری اطلاعات در ایران است که در پارک فناوری پردیس مرکز داده مجهزی در اختیار دارد. گیتی هاست برای میزبانی وب ایران از امکانات این مرکز استفاده می‌کند.

AFR@NET

افرانت

افرانت از شرکت‌های پیشتاز در زمینه خدمات ارتباطی و داده در ایران است که در سال ۱۳۷۶ تاسیس و در سال ۱۳۹۰ وارد فرابورس شده است. گیتی هاست در زمینه میزبانی وب ایران نیز با این شرکت همکاری داشته است.

IRNIC

ایرنیک

ایرنیک مرکز اصلی ثبت و نگهداری دامنه‌های ملی ایران است. این مرکز زیر نظر پژوهشکده دانش‌های بنیادی مدیریت می‌شود. گیتی هاست جهت ثبت و تمدید انواع دامنه‌های ملی با این مرکز همکاری می‌کند.

Resello

رسلو

رسلو یک مرکز دامنه چند ملیتی است که ثبت کننده مستقیم رجیستر‌های اصلی دامنه است. گیتی هاست نماینده این شرکت بوده و کلیه خدمات ثبت، تمدید و انتقال دامنه‌های بین‌المللی توسط این شرکت انجام می‌گیرد.

Bank Mellat

بانک ملت

بانک ملت بزرگترین بانک خصوصی ایران است که به دلیل کیفیت و پایداری بالای خدمات بانکی آنلاین، گیتی هاست عملیات پرداخت آنلاین خود را توسط شرکت به‌پرداخت زیر مجموعه این بانک انجام می‌دهد.

paypaad

پرداخت امن پاسارگاد

پرداخت امن پاسارگاد (پی‌پاد) شیوه نوین پرداخت الکترونیکی است که از سوی بانک پاسارگاد پشتیبانی می‌شود. این خدمات در جهت افزایش امنیت و اعتماد خریدار توسط گیتی هاست اخذ گردیده است.

rapidssl

رپیداس‌اس‌ال

رپیداس‌اس‌ال شرکتی آمریکایی می‌باشد، که ما را در زمنیهٔ امن کردن وبسایت گیتی هاست کمک می‌کند. پنل کاربران گیتی هاست توسط اس‌اس‌ال این شرکت امن شده‌است.