بیشتر درباره سیستم عامل ویندوز

ویندوز با ۹۰ درصد سهم مشارکت درمیان سیستم‌عامل‌های رایانه‌های‌ رومیزی نامی کاملا شناخته شده است. شرکت ماکروسافت البته در حوزه خدماتدهی سیستم‌عامل ویندوز سرور را توسعه می‌دهد. این سیستم‌عامل در حوزه وب با داشتن وب‌سرور قدرتمند IIS با قابلیت‌ها و گستره خدماتی فراوان خود فعال می‌باشد.
امکان استفاده هم‌زمان از دو پایگاه داده مطرح MSSQL و MySQL و همچنین پشتیبانی از زبان‌های برنامه نویسی ASP و فریم‌ورک .NET و حتی زبان PHP عمده تفاوت‌های خدمات میزبانی وب ویندوز با سایرین می‌باشد. دسترسی به ابزارهای ماکروسافت و قالب‌بندی‌های آن از دیگر موارد انتخاب میزبانی‌وب ویندوز از سوی کاربران است.

گیتی هاست از سیستم‌عامل ویندوز سرور ۲۰۰۸ ماکروسافت به همراه وب‌سرور IIS7 با پشتیبانی از MSSQL ، MySQL ،ASP.NET و PHP استفاده می کند. همچنین توسط کنترل‌پنل مدیریت هاست امکان کنترل و مدیریت کامل منابع اکانت میزبانی شما مهیا شده است.

ویندوز اشتراکی

میزبانی وب اشتراکی به عنوان پرطرفدارترین خدمات میزبانی ویندوز برای بیشتر وب‌سایت‌ها مناسب و خدمات و امکانات مورد نیاز آنان را تامین خواهد کرد.


شروع از ۱۸۰۰۰ تومان


راهنمای انتخاب


ویندوز اختصاصی

میزبانی‌وب اختصاصی ویندوز برای شرکت و سازمان‌های بزرگ و به طور کلی وب‌سایت‌هایی که خدمات و امکانات و منابع اختصاصی و بیشتری نیاز داشته باشند.


بزودی...


انتقال به گیتی‌هاست


ویندوز سفارشی

اگر در میان بسته‌های میزبانی‌وب گیتی هاست آنچه مورد نظرتان هست یافت نشد، می‌توانید اکانت میزبانی‌وب سفارشی و اختصاصی خود را ایجاد کنید.


شروع از۰ تومان!


پرسش‌های متداول


میزبانی وب ویندوز برای

میربانی وب ویندوز گیتی هاست طیف گسترده زیر را در پوشش خدمات خود قرار می‌دهد


۱- این افراد :


تازه‌کار

هیچ آشنایی با طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت نداشته و برای راه‌اندازی هرچه سریع‌تر وب‌سایت خود عجله دارند. به یک آدرس اینترنتی و یک ایمیل رسمی نیاز دارند.

برنامه‌نویسان خبره

برنامه نویسانی که از زبان‌های برنامه‌نویسی ASP.NET و پایگاه‌داده MSSQL برای ایجاد وب‌سایت استفاده می‌کنند.

طراحان وب، رابط‌کاربری و تجربه کاربری

کنترل پنل ساده همراه با پشتیبانی از تعداد بیشمار نرم افزارهای تحت وب و سیستم‌های مدیریت محتوا فضایی مناسب جهت پیاده‌سازی افکار و طرح‌های خود بدون درگیر شدن در کدهای پیچیده و افزایش سرعت مهیا کرده است.

ویندوزی‌ها

گروهی از فعالان وب که با سیتم عامل ویندوز زندگی می‌کنند و استفاده از میزبانی وب غیر ویندوز (لینوکس) در ادبیات آنان تعریف شده نیست.


" src="/img/logos/cms/orchard.png" >

۳- چارچوب (فریم‌ورک) های: