privacy
نسخه اول – 1392/09/02

ما به حفظ امنیت و محرمانگی اطلاعات شما متعهد و در راستای بهبود آن تلاش خواهیم کرد.

گیتی هاست خود را متعهد می‌داند تا نسبت به حفظ و جلوگیری از انتشار اطلاعات شخصی کاربران تلاش نماید و از اشتراک کلی و یا جزئی آن بدون اطلاع کاربران خودداری می‌نماید. اطلاعات اکانت‌های میزبانی‌وب، دامنه، خرید‌ و فاکتور‌ها و به طور کلی هر‌آنچه که در پنل گیتی هاست قرار گرفته است تنها برای ما قابل مشاهده است و شخص سومی و بیشتری جهت دسترسی به این اطلاعات وجود نخواهد داشت. ما متعهد به حفظ آن خواهیم بود و بدون اطلاع شما در هیچ نقطه‌ای اشتراک داده نمی‌شود.

رمز‌های اکانت‌های میزبانی وب‌ شما در صورت تغییر توسط خود، از سوی ما قابل مشاهده نخواهد بود و توسط الگریتم‌های خاص (همانند MD5 ) به صورت یک طرفه در سیستم‌های ما رمزنگاری و ذخیره می‌شوند.

ما از اطلاعات جمع‌آوری شده از کوکی‌ها و سیستم‌های آنالیزور تنها در جهت بهبود تجربه کاربری و کیفیت خدمات خود استفاده می‌کنیم. به عنوان مثال با ذخیره تنظیمات زبان می‌توانیم در بازدید‌های آینده زبان شما را پیش از انتخاب تشخیص دهیم.

همان طور که گفته شد ما ااطلاعات کاربری شما را تحت هیچ شرایطی به اشترک نمی‌گذاریم مگر در موارد زیر:

 • کسب رضایت، در مواردی که که نیاز به اشتراک اطلاعات کاربری شما وجود داشته باشد از شما کسب رضایت و پس از تایید شما اقدام خواهیم کرد.
 • پردازش‌های خارجی، اشتراک اطلاعات شما جهت انجام فرآیند خدمات در خارج از گیتی هاست. به عنوان مثال جهت ثبت دامنه نیاز به اشتراک اطلاعات شما با ثبت کننده دامنه خواهیم داشت. به طور کلی هرشرکتی که این نوع اشتراک گذاری بین ما و آن‌ها صورت بگیرد مورد تایید و اعتماد بوده و فعالیت آن مطابق با خط مشی و رویکرد ما خواهد بود.
 • موارد حقوقی:
  • درخواست مراجع حقوقی و امنیتی بر اساس اجرای قوانین و یا درخواست لازم الاجرای حکومتی
  • اجرای شرایط سرویس قابل اعمال در جهت بازرسی تخلفات احتمالی
  • شناسایی و جلوگیری از تقلب، کلاهبرداری و ایجاد مشکلات فنی و ایمنی
  • محافظت در برابر نقص حقوق، دارایی و ایمنی گیتی هاست و کاربران آن به گونه‌ای که براساس قانون قابل پیگرد باشد.